صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧
اخبار > خدمت صادقانه در روند افزایش سطح رضایتمندی باید با دقت و توام با حفظ کرامت انسانی باشد


  چاپ        ارسال به دوست

مدی شبکه بهداشت و درمان شاهیندژ:

خدمت صادقانه در روند افزایش سطح رضایتمندی باید با دقت و توام با حفظ کرامت انسانی باشد

جلسه طرح صیانت از حقوق شهروندی با حضور مدیر شبکه ، روسای بیمارستان ، مرکزبهداشت و مسئولین واحدهای تابعه شبکه برگزار گردید.

 در این جلسه دکتر جبارزاده مدیر شبکه با اشاره به حفظ حرمت انسانی و تکریم ارباب رجوع در صیانت از جقوق شهروندی اظهار نمود: اگر حرکتهای همه ما با نیت جلب رضایت خداوند متعال همراه با صداقت باشد مسلما" رضایتمندی مراجعین عزیز را جلب خواهیم نمود.

 وی ضمن تاکید بر حفظ حرمت و کرامت انسانی افزود : اگر وجدان کاری را در خود و همکاران تقویت نماییم بدون حضور مسئول یا مدیر ما فوق  روند ارائه خدمات به همشهریان به نحو احسن انجام خواهد پذیرفت .

 مدیر شبکه در ادامه به حرفه مقدس بهداشت و درمان اشاره و گفت : کاری که همه افراد سیستم بهداشت و درمان انجام میدهد بسیار حساس و در این حال نیاز به رعایت کرامت و صیانت از حقوق شهروند دارد و با توجه به حجم کاری در عرصه سلامت صبر و شکیبایی بیشتری را می طلبد و پسخوراندهای دریافتی از همکاران زحمت کش در زمینه صیانت از حقوق مراجعین نشان می هد که موفق عمل نموده اند و همه مسئولین عزیز باید در تقویت این نقطه قوت تلاش بیشتری نمایند .

 دکتر جبارزاده اظهار نمود: بهداشت و درمان یک سیستمی است که خدماتشان بصورت شبانه روزی می باشد و به همین جهت خدمت صادقانه در روند افزایش سطح رضایتمندی باید با دقت و توام با حفظ کرامت  انسانی باشد چرا که مردم و مراجعین همیشه برخورد کارکنان را مورد ارزیابی قرار میدهند و برای افزایش این دیدگاه که یک تکلیف شرعی است و نیازمند یک کار ریشه ای است و لازم است  به صورت گروهی و با صرف زمان با همکاری همدیگر تلاش مضاعفی نمائیم تا به رویکرد مهم صیانت از حقوق شهروندی در حد مطلوب دست یابیم.

 در پایان علیزاده مسئول کمیته صیانت از حقوق شهروندی با اشاره به فلسفه وجودی حقوق شهروندی و صیانت از این حقوق موارد نه گانه دستورالعمل اجرائی را قرائت و تاکید بر رعایت این موارد و تشدید نگرشها بر موازین صیانت از حقوق شهروندی و رعایت کرامت انسانی را خواستار شد .

 گفتنی است ماهانه ارزیابی های لازم از واحدهای تابعه بعمل خواهد آمد .خ

 

 

 


٠٩:٠٧ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٤٣٧    /    تعداد نمایش : ١٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج