صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧
اخبار > از غذاهای فراسودمند چه می دانید ؟


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مسئول روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان ارومیه

از غذاهای فراسودمند چه می دانید ؟

جلسه آموزشی آشنایی با غذاهای فراسودمند و اثرات مفید آن در مرکز بهداشت شهرستان ارومیه برگزار شد. جلسه ای با موضوع آشنایی با غذاهای فراسودمند و اثرات آن روز بیستم دی ماه سال 1396 در محل سالن کنفرانس مرکز بهداشت شهرستان ارومیه برگزار گردید.

 این جلسه با حضور کارشناسان تغذیه مراکز خدمات جامع سلامت شهری با محوریت تغذیه سالم و آشنایی با غذاهای فرا سودمند توسط دکتر سحر زمانی تشکیل گردید.

دکتر زمانی در گفتگو با خبر نگار وب دای مرکز بهداشت شهرستان ارومیه در تعریف غذاهای فراسودمند گفت: غذاهای فراسودمند به غذاهایی اطلاق میگردد که علاوه بر تامین نیازهای غذایی افراد روی یک یا چند ارگان بدن نیز تاثیر مفید دارند به طوری که تاثیر این غذا ها در درمان افسردگی ، خستگی مفرط ، سندرم روده تحریک پذیر و آرتریت روماتوئید بسیار زیاد می باشد.

واحد تغذیه مرکز بهداشت شهرستان ارومیه با 15 نفر نیروی فعال در مراکز خدمات جامع سلامت شهری آماده ارائه خدمات مشاوره تغذیه رایگان و موارد مشابه می باشد.

قربان نژاد کارشناس مسئول واحد تغذیه مرکز بهداشت شهرستان ارومیه هدف از برگزاری کلاس های آموزشی را برای کارکنان این واحد ارتقا سطح علمی و به اشتراک گذاری تجربیات بیان داشت و با تاکید بر اهمیت تغذیه در پیشگیری از بیماریهای غیر واگیر و نیز واگیر دار از فعالیت همکاران خویش ابراز خوشنودی نموده و پایش فعایت های کارشناسان تغذیه مراکز را در جهت ارائه خدمات مطلوب تر به همشهریان گرامی کارآمد دانست.خ


 


٠٩:٥٤ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٤٤٠    /    تعداد نمایش : ٢٠٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج