صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧
اخبار > بازدید سرزده رئیس مرکز بهداشت شهرستان ارومیه از اماکن تهیه و توزیع و نگهداری مواد غذایی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مسئول روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان ارومیه

بازدید سرزده رئیس مرکز بهداشت شهرستان ارومیه از اماکن تهیه و توزیع و نگهداری مواد غذایی

 دکتر صدقیانی فر رئیس مرکز بهداشت شهرستان ارومیه از اماکن تهیه و توزیع و نگهداری مواد غذایی بازدید نمود.

دکتر صدقیانی فر رئیس مرکز بهداشت شهرستان ارومیه به همراه مهندس نوری کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و مهندس غیبی کارشناس سامانه جامع بازرسی به صورت سرزده از اماکن تهیه و توزیع و نگهداری مواد غذایی بازدید نمود.

 دکتر صدقیانی فر در راس این بازرسی از عملکرد همکاران بهداشت محیط مراکز خدمات جامع سلامت نیز پایش نموده و از نزدیک با فعالیت های صورت گرفته در مسیر بهینه سازی وضعیت بهداشت اماکن مذکور دیدن نمود.

 در این بازرسی ها اماکن از چهار جهت بهداشت مواد غذایی ، بهداشت فردی ، بهداشت ساختمان و بهداشت ابزار کار مورد بازرسی قرار می گیرد و موارد متناقض برای بار اول جهت رفع، کتبا به متصدی اعلام و در سامانه جامع بازرسی ثبت گردیده و در صورت عدم رفع نواقصات پس از مهلت ارائه شده امکنه پلمپ می گردد.

 البته شایان ذکر است تعدادی از نواقصات، بحرانی شمرده شده و مهلت ارائه شده 24 یا 48 ساعته می باشد و برخورد به صورت جدی تر انجام میگیرد.

در این بازرسی مقداری مواد غذایی غیر قابل مصرف نیز توقیف گردید تا اثبات کننده عدم قبول اهمال کاری از طرف متصدی در قبال جان و سلامتی همشهریان گرامی گردد.

از همشهریان محترم خواهشمند است در صورت مشاهده هر گونه تخلف ما را از طریق سامانه 190 یا شماره تلفن 04432237001 مطلع سازید.خ


 

 


١١:١٩ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٤٤٤    /    تعداد نمایش : ٢٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج